| Zambaretu1 a întrebat:

Sunt baiat, cu ce ma epilez si eu pe picioare, sa nu ma erit. Va rog mult de tot. Multumesc happy.

Răspuns Câştigător
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Uite aici:
- Crema epilatoare
- Ceara
- Lama de ras
- Aparat de tuns (din acela care se gaseste in frizerie)
- Aparat de tuns părul corporal
Sper ca te-am ajutat. Ti-am dat mai multe ca sa ai din ce alege.
Ceau!

10 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! Eu sunt fata laughing
Ok,deci mai intai o sa iti spun parerea mea: eu,personal,cred ca nu e bine ca un baiat sa se epileze pe picioare,pentru ca apoi mi se pare ca are picioare de fata,adica e ca si cum ai vedea un caine cu picioare de pisica laughing Daca esti fotbalist,atunci e alta treaba,dar daca nu, mai bine te epilezi pe piept laughing.In fine. asta depinde de tine, e alegerea ta. Cel mai bine este sa folosesti ceara, sa mergi la un salon, pentru ca asa sunt cele mai mari sanse sa nu te iriti.Acolo e folosita o ceara de calitate si au si creme speciale de dupa epilare.
Succes!

| Liviu a răspuns (pentru LarissaMouse):

Eu zic mai bine sa se impuste, eu aduc pistolu tu platesti glontele laughing cum sa se epileze pe piept sau pe picioare? Tu nu esti pe treaba ta big grin

| Dayuuum a răspuns:

Esti baiat si te epilezi? ce fatalau.
rade-te cu bic-ul ca nu te ''eriti'' happy bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Eugen866 a răspuns:

E o prostie sa te epilezi la picioare daca esti baiat

| Arsius a răspuns:

Eu zic sa te mai gandesti daca esti baiat

| Robert_Tom_2000 a răspuns:

Slaut! Nu este o rusine si nu este nici fatalau, verisorul meu a venit din Spania si spune ca daca baietii nu se epileaza rad de ei pritenii.
El imi spunea ca se epileaza cu foaie din aceea care se pune pe picior si se trage repede nu are cum sa nu doara am uitat cum se numeste.In fine vezi tu cum se numeste. Funda?

| Etelca a răspuns (pentru Robert_Tom_2000):

Cearawinking

| Carmen100 a răspuns (pentru Robert_Tom_2000):

Benzi de ceara se numesc happy

| Diana9966 a răspuns:

Cu ceara, la salon