| Sjsnznx123432 a întrebat:

Sunt clasa a vi-a si in scoala altfel vom merge la piscina! Ma puteti ajuta cu exercitii pentru abdomen, muschi si piept? Vreau sa fac abdomen, muschi si piept! Dau fundaaaaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Flotari, abdomene, ridicat de greutati (gantere). Dar multe. Incepi cu vreo 30 sau chiar 40 din fiecare si adaugi zilnic cate 10;

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Faci degeaba acum. Eventual pentru la vara.

| Sjsnznx123432 explică (pentru Adry05):

Ok, dar imi zici ce exercitii pot face pentru patratele, muschi si piept?

| Sjsnznx123432 explică (pentru Adry05):

Multumesc mult, acum ca am tras de gantere am hernie!

| Adry05 a răspuns (pentru Sjsnznx123432):

Flotari, abdomene, ridicat de greutati (gantere). Dar multe. Incepi cu vreo 30 sau chiar 40 din fiecare si adaugi zilnic cate 10;

| CuriousStuff a răspuns:

Daca te apuci de pe acum o sa arati bine pentru "Scoala altfel" de anul viitor.

| Sjsnznx123432 explică (pentru CuriousStuff):

Ok, dar imi spui ce pot face ca sa fac patratele, muschi si piept?

| Andreea031 a răspuns:

Nu ai timp.