| Filozoful a întrebat:

va rog frumos sa imi spuneti si mie cam cat costa o operatie de Colon(Cancer la colon).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ForeverLivingProducts a răspuns:

Buna ziua..cat de avansat este cancerul?

| Filozoful explică (pentru ForeverLivingProducts):

Deocamdata nu stiu sigur, o sa aflu in cateva zile, insa as dori sa stiu cam cat ar putea costa operatia.

| ForeverLivingProducts a răspuns (pentru Filozoful):

Si inca ceva foarte important si poti sa intrebi si doctori aia care stiu sigur cat timp este sa te recuperezi dupa operatie ca un an de zile nu ai voie sa faci mai nimic sa ridici efort sau alceva de genul, mentionez recuperarea dupa operatie este de aproape un an in functie de organismul tau, sfatul meu final este sa te informezi bine si poate o sa imi dai dreptate, (in legatura cu informatia sunt consilier Forever Living Products) suntem foarte bine informati si foarte bine documntati si instruiti ca persoane pe langa faptul ca iti dau alternativa si in mod natural cu produse care sunt numarul unul in lume iti pot oferi si ocazia in timp ce te tratezi sa si sa ai un job sa iti acoperi investitia ta in sanatate eu zic sa te gandesti si daca chiar esti interesat te pot ajuta cu mare placere vorbesc la modul serios, astept un raspuns de la tine.

| ForeverLivingProducts a răspuns:

Si daca va spun ca exista si o alta alternativa? naturala si mai putin costisitoare.