| blackHeart1458 a întrebat:

Salut tuturor! Am o mica problema. De cind am 15 ani nu prea cresc in inaltime. Anul trecut, in timpul verii am crescut foarte mult... aproximativ 8 cm, insa vara aceasta am plecat in vacanta, la fel ca celelalte veri, insa cind m-am intors acasa toti prietenii care erau mai scunzi decat mine acuma sunt cat mine de inalti. Am 15 ani, 1.71m si 65 kg, si din parinti tatal este inalt (1.90 m.). Ce as putea face ca sa cresc mai rapid in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sporturile deinaltime precum innotul, baschetul, voleiul te ajuta.
Te pup!