| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Cum pot sa cresc in inaltime? Am 1, 73 iar daca o sa fac sala si o sa ma latesc voi arata fix turtit, indesatrolling on the floor) parintii mei nu sunt inalti dar am un prieten care are tot parinti scunzi si el este mai inalt decat mine si decat ai lui, el face fotbal dar nu cred ca asta e motivul

4 răspunsuri:
| daveSUPER11 a răspuns:

Chestia cu sala nu ii adevarata, ba din contra, sportul iti da un boost sa cresti mai rapid (nu mai mult)
geneticul tau va lua aceasta decizie cu cresterea in inaltime, nu tu

| racuirina a răspuns:

Basketul ajuta!