| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! Vreau sa ma ingras, ce solutii imi propuneti, cu medicamente orice. Astept raspunsuri cat mai folositoare. (Funda)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NewLife18 a răspuns:

Nu exista medicamente pentru asa ceva.incearca sa mananci regulat la intervat de 4 ore si ia vitaminele centrum a-z. funda?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cere sfatul medicului de familie, cel nutriționist, analize de sânge.
Luare în greutate nu este un lucru la voia întâmplării.
Pa, pa.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Nu ai nevoie de medicamente pentru a te îngrășa, bine sunt și ele o soluție, dacă vrei să îți schimbi rinichii. Ce ai zice de ideea asta: pur și simplu mănâncă mai mult, dar contiună să te și miști că altfel anchilozezi la pathappy.

Baftă!

| george155 a răspuns:

De ce ai avea nevoie sa te ingrasi? thinking eu zic sa ramai asa.cu kilogramele nu te joci daca iei in proportii nu se stie cat iei de mult... corpul nu este o jucarie. daca vrei sa pui ceva pe tine du-te la sala sau fa niste exercitii fizice acasa gen : flotari, abdomene, genoflexiuni si ridica "o sticla de apa" tongue glumesc. sfatul meu e sa te duci la sala.

| Marutza1999 a răspuns:

Mananca la fastfood o vreme si incearca sa nu faci miscare prea multa...Mai exista niste pastile care dau pofta de mancare. BAFTA!

| axelutzz a răspuns:

Poti incepe prin a manca de 3 ori pe zi cu multa paine alba,(carne, dulciuri, oua etc) sau sa lenevesti in fata calculatorului zile in sir.

| MiaToretto a răspuns:

Sa mananci mai mult decat obisnuiesti si sa lenevesti.hee hee