| Marian_Dicu_1983 a întrebat:

Salut,un prieten are o problema in care sotia lui este in Romania cu cei 2 copii si trebuie sa ii faca pasaport dar ii trebuie o adeverinta de la medicul de familie sa poata sa scoata pasapoartele mai repede, dar nu are medic de familie decat in Italia si fara copii nu se poate intoarce in Italia, de unde ar putea sa ia o adeverinta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| asperger3 a răspuns:

De ce nu incearca la un medic de familie cu toate ca va costa extrem de mult pentru ca nu e in lista de pacienti.