| BikerZone a întrebat:

Salut,unde gasesc un medic nutritionist in Galati,dar sa fie unul bun, nu spagar sau nesimtit etc.
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să mai înveți și să mănânci, să combini corect alimentele, să te hidratezi cât și multă mișcare fizică pentru tonifiere și ardere calorică.
Pa, pa.

| BikerZone explică (pentru Legiuitoarea):

Stai calma...numi spune mie de chestiile astea destea..doar rapunsul la intrebarea mea il vreau...

| neutrino a răspuns:

In spatele Primariei exista un astfel de centru medical, privat. Nu stiu insa cum se numeste.