| ReallyStick a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.De la un timp nu am pofta de mancare.Ce sa fac sa-mi recapat pofta de mancare?
VA ROG, AJUTATI-MA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Mananca mere (iti deschide apetitul la mancare) sau ia vitaminele necesare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ar trebui sa iti faci niste analize pentru a afla cauza lipsei poftei de mancare. Pot fi mai multe cauze.
Trebuie tratata cauza, nu efectul.

| BlackArt333 a răspuns:

1. Mananci putina mancare...
2. Bei un pahar de apa...
3. Mesteca o lingurita cu sare...
4. Mesteca o guma de mestecat dulce!

Iti recapeti imediat pofta! Dupa guma de mestecat...
Dar trebuie sa o faci in fiecare zi!

| 24082000 a răspuns:

Ia vitamina C! Iti face pofta de mancare! :*

| Arummaculatum a răspuns:

Poate ai doar lipsa de b-uri. Cumpara niste drojdie pastile.

| adyta123 a răspuns:

Incearca sa mananci chiar si fortat intr-o zi, doua o sa ai pofta de mancare iar si mananca ce-ti place