| anonim_4396 a întrebat:

Cum si in cat timp as putea sa pun pe mine vreo 12kg, am 58kg, 179cm. La sala nu pot sa merg pentru ca am avut mana rupta din cot si trebuie sa astept inca aproape 2ani ca sa imi recapat forta in ea pe deplin. M-ar interesa un regim alimentar pentru ingrasat sau pastile ceva pentru pofta de mancare, ca nici nu prea mananc, nu am pofta de mancare si ma satur repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Reteta mea care a dat roade rapide:cate 2 capsule de spirulina dupa fiecare masa, iti face o foame.......si asimilezi rapid tot ce mananci

Răspuns utilizator avertizat
| danielaxyz a răspuns (pentru zen0):

Daca o iei inainte de masa, da, nu mai ai pofta de mancare, eu am luat-o dupa, in jumate de an m-am ingrasat 5 kg, eu iti spun din experienta, citeste si parerile altora pe net si vezi, depinde cum o iei(dupa sau inainte de masa, are 2 efecte)

Răspuns utilizator avertizat
| danielaxyz a răspuns (pentru zen0):

Pai ce sa zic? nu exista pastila minune sa te ingrasi asa repede,acum depinde si de tine cat mananci,eu nu am timp toata ziua sa stau sa mananc, dar pofta de mancare iti face, te asigur, mai depinde si cum ai arderile, eu una ma ingras foarte greu, ma mir ca am reusit sa pun 5 kg atat de repede, plus ca are foarte multe vitamine, minerale si proteine, daca ai citit despre spirulina, eu iau doar 4 capsule pe zi, pentru ca nu mananc dimineata, trebuie sa iei doar dupa ce-ai mancat, dar daca tu mananci de mai multe ori pe zi, poti sa iei de fiecare data, macar poti sa incerci

| fear1234567 a răspuns:

Stai mai mult in pat... leneveste si mananca mult si prostii gen chipsuri sau chestii care ingrase

| Why_Syro_1995 a răspuns:

Pai sunt niste pastile care iti dau pofta de mancare...intereseazate la farmacie..si poti sa iei alea daca mai bagi si niste Mc.D si niste KFC alea sunt,.si daca te saturi repede, mananca cat poti dar mai des...