| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau ca sa ma ingras (am 12 ani si 1. 50inaltime si 30 de kg ) si sa va zic programul meu ca sa imi spuneti ce sa fac ca sa ma ingras. Ma scol dimineata la ora 7 (nu mananc ca nu am timp iar mai devreme nu ma pot scula ca sunt prea obosit) apoi la ora 10 manac ceva dulce, la ora 2 mananc apoi de la 4 la 6 antrenamente la fotbal si mai mananc o data seara la ora 11 ce ar trebui sa schimb din acest program?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Sa respecti mesele principale ale zilei. Mic dejun, pranz, cina.