| CoRrUpT3D a întrebat:

Am 15 ani si am inaltimea 1.70 si greutatea 50kg
Eu mananc mult de fiecate data ma trezesc la 06:30 si mananc, apoi mananc tocmai la 16:00 ca atunci ajung de la liceu ca fac naveta si mai mananc odata seara uneori nu mai manac.
Vr sa ma ingras este de vina ca nu respect mesele de dimineata la 12 si seara sau ce este.
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| mius a răspuns:

Raspuns corect oferit de tine, poti sa incerci sa bei bere

| CoRrUpT3D explică (pentru mius):

Ms nu mi-am dat seama laughing

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Singur ti-ai raspuns la ceea ce ar trebui sa faci.

| frostxtq a răspuns:

Probabil nu asimileaza corpul toate caloriile, doar ce are nevoie si atunci nu se pune nimic pe tine. Eu zic sa te bucuri. Dupa 30 de ani sigur o sa vrei sa scazi in greutate si nu o sa stii cum.

| DiaconitaBianca a răspuns:

Deci cred ca ar trebui sa te ingrasi cam 6 kg si da e de vina ca nu respecti mesele. happy