| MayBeWill a întrebat:

Salut,vreau sa ma ajutati cu ceva informatii despre cum as putea sa imi imbunatatesc memoria si puterea de concentrare, va rog mult.Dau funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite niste sfaturi utile aici,
http://www.csid.ro/......i-2780321/
Succes!
Te pup!

| GigiMenta a răspuns:

Luand pastille gen Memo + desii nu cred ca te-ar ajuta prea mult, nu stiu stai cat mai relaxat tine-ti gandul mereu liber, nu te enerva, mai citeste cate-o carte pe saptamana.happy

| seedwow16 a răspuns:

Pai te-ar putea ajuta Memoplus te ajuta la stimularea creierului si te ajuta sa memorezi mult mai bine! Funda? te rooooooogggg

| DexTTeRoNN a răspuns:

Fara pastile si toate porcariile.Inccearca sa ctesti cat mai multe carti, intr-un loc linistit si pentru a memora si mai bine scrie ce vrei sub fotba unui ciorchine de struguri fiecare "Bob de strgure" Sa fie cu alta culoare.

| Alexandra48 a răspuns:

Pentru memorie te ajuta foarte mult ciocolata... inainte sa te apuci de invatat mananca macar o tableta de ciocolata! sper sa te ajute