| Amiiiutzza a întrebat:

Pe analize se vede dacă vapez?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. Și dacă s ar vedea?

| Robert2526 a răspuns:

Nu se vede, dar cum naiba poti sa faci asta? Cum suporti mirosul ala imputit happy?

| Turbo223 a răspuns:

Maxim sa ai o hemoglobina mai mare din cate stiu dar nu cred ca se face corelatia, oricum cam trist.

| lorena66 a răspuns:

Hello, nu. Vape-urile contin nicotina, de care cred ca iti este frica sa se vada la analize. Nu va fi vizibila si chiar daca e vizibila nu va aparea la rezultatele trimise. Vei vedea acolo doar vitaminele din sange sau ce rezultate ai cerut tu. Dar nu, nu va aparea. Te asigur si din experienta proprie haha

| vasileparnaie a răspuns:

Daca iti face mama ta test de nicotina da