| BigLike a întrebat:

Salut vreau sa ma apuc de sala puteti sa imi dati niste sfaturi cum sa incep ce fel de exercitii etc? Vreau cat mai multe explicatii precizez ca fizionomia mea... ideea e ca sunt slab vreau sa am bratele putin mai groase si pieptul eventual daca puteti sa imi spuneti cat timp pe zi si cate luni ar fi indicat sa merg la sala ce aparate sa folosesc. Stiu ca nu m-am exprimat foarte bine sorry for that! ofer funda rog si ofer seriozitate thanks cat mai multe raspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NameInUse a răspuns:

Http://staiinforma.ro/blog/

Gasesti aici tot ce iti trebuie.

Răspuns utilizator avertizat