| lafamiliaa a întrebat:

Salut vreau sa`mi iau acest produs http://www.naturaplant.ro/produse/953/Unguent_cu_galbene le pentru cosuri si petele ramase de la ele credeti ca e bun.Intreb deoarece am vazut si unguent cu galbenele cu propolis si nu stiu care ar fi mai bun pentru acnee voi ce mi-ati recomanda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va grabi putin disparitia petelor(indiferent de varianta aleasa), dar nu va avea efecte spectaculoase in cazul cosurilor(in special in cazul unui ten gras sau pretentios din punctul asta de vedere).Un tratament pentru cosuri pe care l-am folosit si am fost foarte multumita de rezultate absolut de fiecare data(l-am mai folosit si cu intreruperi)este Zineryt.Il poti folosi si tu(daca nu ai facut-o pana acum,binainteles),dar numai in urma unui control dermatologic care te asigura ca e totul in regula daca-l folosesti(in unele cazuri poate face mai mult rau decat bine, lucru valabil in cazul marii majoritati a produselor).In cazul in care l-ai folosit deja, raspunsul la problema ta poate fi tot recomandarea dermatologului.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat