| qieiqpalz a întrebat:

Care e diferenta dintre omega 3 si omega 3-6-9,omega 3 plus etc? Si vreau sa iau de pe my protein 1000 capsule ..aia inseamna cam cate cutii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Sincer sa fiu, am vazut niste studii, iar calitatea alora de pe myprotein (si nu numai) e indoielnica. Sunt mult prea ieftine, nu cred ca au vreun efect. Am luat si eu intr-o perioada.

| qieiqpalz explică (pentru aXy99):

Dar de unde sa iau?

| aXy99 a răspuns (pentru qieiqpalz):

De la farmacie, dar sunt prea scumpe sa merite. Si nici de la farmacie nu-s toate firmele ok. Cel mai sigur ar fi sa consumi pestewinking