| BoOoMbOnik a întrebat:

Am vazut la o farmacie ca avea Alchachofa de Laon, sticlutele acelea cu extract de anghinare pentru slabit, carora li se face reclama la teleghopping. La teleshopping am vazut ca daca iei o cutie primesti 14 sticlute. A mai vazut cineva la o farmacie acele cutii? Daca da spuneti-mi si mie va rog daca sunt tot 14 sau sunt 7 sticlute? Eu am vazut ca pretul este acelasi 2 milioane si la teleshopiing si la farmacie. Funda si voturi! Multumesc!

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Mai bine stai linistita. Tu crezi caun ser miraculos te va face sa slabesti? Mai bine nu mai manca la fast-food si mai alearga e de ajutor si e mai sanatos. Mergi la un nutritionist te va ajuta mult. Bafta!