| SergiuuTOXX a întrebat:

Salut, vreau sa spun și eu cum scap de timiditate, habar n-am dar pe mine mă afacteaza prea tare chestia asta, adică chiar nu pot avea și eu viața normală din cauza asta? Mi-e teamă să vorbesc cu fete chiar daca ele îmi spun că sunt frumos, mă rușinez foarte rapid și mă pierd...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Odata cu experienta o sa scapi si de asta, unele considera ca e chiar dragut sa fii mai stangaci/timid, decat sa fii cu tupeu, fii tu insuti si o sa vezi ca o sa fie bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti scapa de ea, deocamdata.Asa e cand nu ai experienta cu fetele.Dar unii sunt tupeisti de mici conteaza si gena.Stiu ca e greu dar trebuie sa incerci altfel o sa iti fie din ce in ce mai greu