| Cαтєα21 a întrebat:

Salutare... A fost cineva la cosmetolog pentru a indeparta cosurile?! v-au trecut? Nu v-au aparut alte probleme pe fata? Mai multe detalii...mersi mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Nedelcu_Simona_1992 a răspuns:

La dermatolog am fost si e mai bine decat la cosmetica, un medic bun este la clinica MedLife Bucuresti, mergi acolo mai intai si apoi la cosmetica, cu cosmetica nu faci mare lucru daca nu ai un dermatolog care sa-ti recomande anumite unguente si pastile, poti merge si la institut la cantacuzino sa faci un test bacteorologic, acolo iti vor face un vaccin cu productii de bacterii benefice.