| BLUEishot a întrebat:

Cum poti indeparta cosurile?

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai cosurile le poti indeparta prin mai multe metode.Important este sa nu le storci sau sa pui mainile murdare pe fata. Daca doresti sa cumperi poti folosi o crema de la nizoral.Este buna si pentru cosuri si pentru puncte negre si le usuca in 2 zile.Eu sunt foarte multumita de el. Te poti spala si cu sapun cu sulf si acel este bun. Daca doresti ceva preparat in casa poti incerca masca cu malai si ou, te poti freca pe fata cu o felie de castravete sau cu o coaja de portocala.Cm atata stiu, dar totusi sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După ce au copt bine, le storci ușor fără a suprainfecta și aplici tinctură de propolis.
Pa, pa.

| Lora a răspuns:

Cu zineryt

| GuessWho a răspuns:

EU folosesc. floare de crin inmuiata in spirt.
Un remediu miraculos.
E incredibil ce poate face.happy
Succes!;*

| ladygaga a răspuns:

Pai eu folosesc mibazon pentru cosuri
si pentru puncte negre o masca de gelatina+lapte aplicata.chiar functioneazawinking

| Adelyna_3827 a răspuns:

Cauta clearasil la farmaciewinking

| Achilles a răspuns:

Incearca cu biter suedez, eu sunt multumit de el.