| Andrusk2 a întrebat:

Salutare!
A început din urechea stânga sa îmi curgă un lichid, transparent, dar urechea nu ma doare sau ceva, aud normal, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș suspecta că ai otită.
Dar de obicei otita mai și doare. Ai senzația că s-a înfundat, dacă ar fi otită.
Sfat, ar fi să te duci cât mai curând la un ORList.

| Andrusk2 explică (pentru anonim_4396):

Da, in seara asta am observat… Nu ma doare, momentan. sper sa nu fie nimic grav!

| Andreea_Deea_1999_quMo a răspuns:

Ar fi mai bine sa te duci la un doctor.

| Zxcv6 a răspuns:

Am avut la fel nu îți face griji du-te la orl să îți verifice urechea

| Andrusk2 explică (pentru Zxcv6):

Ți-a trecut de la sine?

| 7downkick a răspuns:

Mergi la medic si fa o curatare in ambele urechi