| xToKio a întrebat:

Am patit o faza pur si simplul ciudata...nu am mai patit asta niciodata.
Dormeam cu urechea dreapta pe perna (intr'o parte) si brusc m-am trezit din somn, un lichid transparent a inceput sa imi curga din nas cu foarte mare putere...initial am crezut ca este sange, dar era pur si simplu un lichid. aveti idee ce poate fi, si ce s-a intamplat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate ai racit.
Mergi la medicul de familie, nu mai sta asa.
Te pup!

| Creata34 a răspuns:

Ciudat nu am mai auzit de chestia asta insa ti-as recomanda sa te duci la un doctor.

| xToKio explică:

Mucus nu era, nu sunt racit, sunt perfect sanatos, dupa ce s-a oprit din curs, am simtit o usturime din gat pana la iesirea narii drepte...