| nastasescu a întrebat:

Salutare, am aproape 14 ani si 1, 56 metrii, mi-au aparut cosuri si as vrea sa stiu cam in cat timp se ingroasa de obicei vocea. Va multumesc big grin. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

O varsta exacta nu exista, depinde foarte mult si cum te dezvolti tu. Dar, in jur de 16-17 ani pe atunci incepe, cel putin mie atunci a inceput big grin

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești în perioada de pubertate, până la 16-17 ani vor avea loc toate modificările la nivelul organismului, creșterea se oprește la 21 de ani.
Pa, pa.