| Alexandru0204 a întrebat:

Salutare am aproape 18 ani si am 1.76 inaltime! Faza e ca vreau sa ma mai inalt macar pana la 1.8p! Cum as putea face chestia asta?(exercitii, etc.)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Innot,volei,baschet,tractiuni la bara.bafta!

| kiri11 a răspuns:

Innot si tractiuni la bara, indicat intindere a cate 2-3 minute daca vine vorba de bara! Bafta!

| maria14142 a răspuns:

Agata-te de ceva(spalier etc.)si stai cat de mult poti! gravitatia te va ajuta; bafta