| SoferTir a întrebat:

Ce sa fac? Sunt prea inalt! Am 12 ani jumate sunt baiat si 1.66-1,67.Nu vreau sa ajung la1.90! Cum sa nu ma mai inalt decat pana pe la 1.76-1.77, exista vreo sansa? Exercitii ceva as face orice (numai sa nu ma puneti sa fumez)

5 răspunsuri:
| pufulete_5719 a răspuns:

Asta nu este o problema si eu cand aveam 12 ani aveam 1.60 si ceva.De exemplu acum am 13 ani de fapt mai am putin si fac 14 si am 1:70.Sunt cea mai inalta fata din clasa.Ma rog stai linistit pentru ca ai sa te opresty din crescut.

| Asiryx a răspuns:

Bai stai ma asa. Lasa mai bine inalt decat scund crede-ma mereu vei atrage atentia si vei fi tratat alfel de ceilalti (desigur conteaza si ce personalitate ai big grin )

| Passions a răspuns:

Baiatuu' eu fac 13 ani in noiembrie sunt fata si am 1.72 tu te crrezii inalt?rolling on the floorstraight face nu o sa ajungi asa usor la 1.70 si...winking!

| CriSSa537 a răspuns:

Hmm,nu poti sa opresti cresterea, poate ca o sa mai cresti ceva pana la 18 ani.eu am aproape 13 ani si am 1.70-1.71(sunt fata)Fii mandru ca esti inalt!

| Cheesewithme a răspuns:

Da omule eu am un 1.88 la 13 ani
si mie mi se pare ca sunt inalt da la 1.66 pfff!