| Shcokymzq a întrebat:

Salutare Am avut pojar si mi-a trecut petele dar mai am ganglioni umflati dupa ureche. Pot sa ma duc la scoala sau mai stau acasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Serqet a răspuns:

Salut!
Cred ca trebuie să stai acasă până îţi vor trece şi acei ganglioni.

1 răspuns:
| Justmed a răspuns:

Poti merge la scoala! ganglionii mai pot ramane imflamati chiar si o saptamana!