| Twister09 a întrebat:

Salutare, am o problema cu organul.
Nu mai am aceeasi erectie, înainte numa când ma gândeam la ceva era sus acum nu.
Știe cineva de ce nu mai am aceeasi ercetie?
Oare își la revenii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil nu prea este folosit.

| Violleta2022 a răspuns:

Cauzele pot fi multiple, de la ma5turbare excesiva sau dependenta de mana si pornografie, pana la stres masiv, consum de steroizi sau alte medicamente pentru boli psihice, care iti pot diminua libidoul si influenta erectia.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai uitat sa ne spui ca ai avut piatra la rinchi pe care ai eliminata-o de curand si aia ti-a iritat tractul urinar si uretra, de aici si lipsa de erctie din ultima perioada.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Erecția depinde de procese complexe din organism.

| Lupică27 a răspuns:

Stres, tulburari mintale.

Răspuns utilizator avertizat
| Standt a răspuns:

Inseamna ca organul tau s-a maturizat. Te trimite si la activitati intelectuale nu numai la ridicat prohabul de la pantaloni.