| ionutmaresu a întrebat:

Salut, inainte de toate rog seriozitate. Am 14 ani, penisul de 15 cm aproape in erectie nu am probleme cu mariumea dar am o problema cu pozitia. Penisul meu este un pic cam cocosat atunci cand este chiar si in maxima erectie, nu stiu ce sa ma fac. Este normal pentru varsta mea? Isi mai poate revenii? Dau funda+ tot ce vreti.

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Era o gluma,evident,nu ai ce face, asa esti tu, asa va ramane toata viata, face parte din mostenirea ta genetica, va trebui sa te obisnuiesti cu ce ai primit de la parintii tai

| benga94 a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci nu te lua dupa alte aberatii! Asa ti s-a format tie, multi sunt la fel, esti normal stai linistit!