| Ionut2143 a întrebat:

Salutare!
Am o problema si nu stiu cum sa o privesc. Azi-dimineata cand m-am trezit,m-a durut foarte tare testiculul drept,simteam ca ii incolacit in scrot alaturi de celalalte "venisoare". Deoarece ma durea tare am incercat sa il invart eu ca sa il descolacesc astfel nu m-a mai durut, insa acuma am asa senzatia parca ca m-ar deranja putin. De la ce mi s-a intamplat asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| radu7osanu a răspuns:

Probabil ai avut o pozitie de somn nefavorabila, ar fi bine sa te adresezi unui medic, ca sa nu existe complicatii!