| Stoleru_Stefy_1975 a întrebat:

Salutare TPU aseara am atins un pic testiculul stang si ma cam doare. Aseara ma durea foarte tare dar azi dimineata cand m-am trezit nu ma mai doare asa tare adica deloc. Se poate intampla ceva? Spuneti-mi urgent va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine s-a intamplat sa ma doara acum ceva timp. Oarecum simteam o jena cand atingeam, o durere mica pana in stomac. Dar a trecut de la sine in cateva zile. Nu te lua dupa mine. Daca continua sa te doara mergi la medic. Sa nu fie inceput de hernie. In fine, la hernie trebuie sa se si umfle.

| Fear96 a răspuns:

Ai grija,
s-ar putea sa ai hernie