| ParadoxRO a întrebat:

Salutare,am şi eu o problemă
Eu joc fotbal,joc 5, 10 minute şi după aceea sunt obosit şi îmi simt picioarele grele, parcă aş avea nişte pietre legate de ele,
Din ce cauză ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IlincaToma a răspuns:

Trebuie sa te antrnezi foarte mult, fotbalul iti solicita foarte tare muschii picioarelor si daca nu sunt bine lucrati, obosesti si simti si pietrele alea de care spui! Am jucat fotbal 4ani!

4 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Probabil ca esti si mai plinut, nu?
Trebuie sa faci sport mai mult.
Eu joc de cativa ani.Si acum pot sa joc si 4-5 ore, dar cu pauze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să te antrenezi mai mult.
Te pup!

| vampir004 a răspuns:

Cand joci fotbal si cand simti ca numai poti atunci nu mai alerga tare, si joaca numai in pase

| marius7122 a răspuns:

Probabil ca mai trebuie sa te antrenezi facand genoflexiuni, si alergand incet dar destul de mult timp ( depinde de tine )