| bogdan171995 a întrebat:

Am si eu o problema. In aceasta seara m-am spalat pe penis, din pacate am incurcat si m-am spalat cu spumant de baie. Dupa aceasta spalare, la nici cateva secunde, au inceput sa apara dureri ingrozitoare in zona capului penisului, cu cat contractiile sunt mai accentuate, cu atat usturimea este si mai mare. Ce pot face? Cum pot scapa de aceasta usturime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 23partyboy a răspuns:

Nu pot decat presupune dar e posibil sa iti intre spumant in uretra, sau sa prezinti o iritatie..eu zic sa te speli abundent cu apa, si sa incerci sa iti torni apa in uretra(meatul sau canalul urinar extern) dilatand-o putin cu degetele, in mod normal senzatia neplacuta ar trebui sa iti treaca

1 răspuns:
| stejara2 a răspuns:

Fa un ceai de musetel, lasa-l sa se raceasca cat suporti si spala bine zona afectata! Sanatate