| Alinapwp a întrebat:

Am suferit o interventie la picior iar acum nu pot sa mai indoi piciorul. Ce exercitii imi recomandati sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Noi nu iti recomandam nimic, intreaba medicul ca el e indrepatit da iti dea astfel de sfaturi

| MunteanuIoan a răspuns (pentru suntserios):

Cum pana mea sa-i dea sfaturi? Daca tu ai fi medic ce sfaturi i-ai da? straight face

| PeFuga a răspuns:

Iti recomand, cu drag, kinetoterapie!

| Dididia101 a răspuns:

Buna! Eu iti sugerez sa ceri sfatul unui medic, pentru ca nu orice fel de exercitiu iti poate face bine. Mai bine intereseaza-te si nu face chestii de capul tau, ca sa nu agravezi situatia mai mult.