| ASSASS1N a întrebat:

Am o problmea. Sunt sportiv si am suferit o accidentare la picior (la tendonul din spatele genunchiului). Doctorul mi-a recomandat sa pun o compresa cu bitter suedez. Am tinut această compresa peste noapte timp de 3 nopti si in a 3 zi, dimineata piciorul mi se umflase, se inroșise, ba chiar s-a invinetit si cand incerc sa il indoi ma doare, ca și cum m-ar ustura. Si pe langa acestea am si niste mâncărimi in acea zona. Ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să renunți la bitter.

| ASSASS1N explică (pentru sadrian46):

Am renuntat la el oricum de cand am vazut ce s-a întâmplat