| alexandru20122012 a întrebat:

As vrea sa aflu daca narghileaua fara tutun, adica doar aburul si aroma, imi poate face rau? Si daca da... de ce?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Tot ce e in exces strica. tot ce e prea putin nu e suficient. eu fumez narghilea de 5 ani cam 1 pe saptamana si nu am nimic nici la gat nici la plamani. adevarul e ca dauneaza, ca oricum rotesti situatia tu tragi fum de carbune in tine, dar destul de rar fumata nu afecteaza mai nimic. asta in cazul meu, dar fiecare om difera.

| Ingerasull99 a răspuns:

Fumata in exces iti face apa la plamani din cate am auzit, nu am cercetat nimic, asa ca daca vrei un raspuns mai concret dai un search pe google.

| cig2k3 a răspuns (pentru Ingerasull99):

Cand stai langa ouala cu ciorba, numai faci apa la plamani?

| alexandru20122012 explică:

Multumesc pentru raspunsuri!