| Anonim1310 a întrebat:

Salutare. Beau in jur de 3 cani de ceai verde pe zi, si fac sport in fiecare dimineata. Are vreo legatura ceaiul verde cu faptul ca nu mai pot pune cateva kg pe mine? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Tot ce e posibil! incearca o luna fara el si vezi rezultatul! totusi, pe langa faza cu ceaiul, ca sa te ingrasi trebuie sa mananci mai multe calorii decat arzi intr-o zi! bafta!

| Deea852 a răspuns:

Da, ceaiul verde se foloseste in curele de slabire. Eu asa stiam. Si ceaiul verde ajuta la eliminarea lichidelor din corp.