| GabrieloKg a întrebat:

Salutare..cineva pe aici caruia i-a sarit rotula sau incrucisare de ligamente nu stiu cum sa ii spun?
Cum s-a manifestat la voi?
Ce s-a intamplat in continuare?
V-a mai iesit?
Ati reusit sa va recapatati muschiul picorului(100%)?
Ati facut operatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ionutzz223 a răspuns:

Salut!
Am un prieten cu incrucisare de ligamente din cate mi-a spus el nu poate face operatia decat dupa ce implineste 18 ani la el e destul de nasoala treaba, el are nevoie de operatie.
Acuma logic cea mai buna optiune de a fi constient de gravitatea problemei tale este sa mergi la un doctor.
Bafta!