| Twister09 a întrebat:

Salutare, daca este cineva care ma poate ajuta.
Cand ma enervez, sau ma ea frica.
Tremur din tot corpul? Știe cineva care este problema este normal? Nu tot timpul pățesc asa.
Sa fie oare vorba de parkinson?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la psihiatru, ca-i vorba de o boala psihica.

Nu, nu este vorba de parkinson, ca nu tremuri tot timpul ci numai de frica sau nervi, adica probleme psihice.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu se poate sa iei niste simptome asa scoase din context, dupa ce citesti pe internet, si daca le vezi la tine, gata, sa crezi ca ai acea boala.Nu asa functioneaza.