| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 2 zile ma doare efectiv tot corpul, incepand de la cap, ochi, dinti, etc pana la talpi... Durerea este foarte mare mai ales in zona gatului, spate, partea de jos a spatelui, cutia toracica si abdomen. Ma doare si stomacul, mai bine zis am senzatie de greata, de voma si o durere in zona aceea. Dimineata nu ma pot ridica din pat, trebuie sa stau 30 de minute pana sa ma pot ridica, am frisoane, imi apar cosuri mari si dureroase si sunt depresiv de fel daca asta are vreo importanta, foarte stresat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil te paste vreo raceala, ori gripa. Ori poti avea o reactie alergica. Du-te la doctor pentru a afla cu siguranta ce ai si pentru a-ti prescrie niste medicamente, ca sa nu iti mai fie asa rau.

| slayer09 a răspuns:

Ai mucegai in camera? vezi sa nu ai vreo infectie la plamani sau sa ai ceva cu ficatul.

| MrsSunshine a răspuns:

Du-te la medic, nu mai sta.

| Mitrea_Octavian_1993 a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic. Poate ai o infectie sau o alergie mai severa