| Stefan_3770 a întrebat:

Salutare happy Este vreo problema daca stau infasurat cu folie (ceolofan)toata ziua dar fara sa sport doar ca sa ma faca putin mai suplu? daca da spuneti-mi ce asi putea sa port sa fiu putin mai suplu (sa nu se vada urat prin tricou)FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| blackberryth a răspuns:

Buna stefan am sa iti dau un sfat, nu te imbraca cu celofan sau folie pentru a slabi in cel mai usor mod e sa faci cate 30 min pe zi de sport si sa nu mai mananci seara si e bine sa renunti la mancarea nesanatoasa sau sa nu o mananci in cantitati foarte mari in felul asta pot ajunge sa dai 2-3 kg pe saptamana conteaza si ce fel de sport faci.e bine(daca vrei) sa practici si un sport in timpul liber ceva ce sa iti placa chestia cu celofanul nu chiar buna...dar daca vrei asa du-te la sauna e mult mai sanatos(daca ai prb cu respiratia nu te duce la sauna caci nu poti respira din cauza aburilor)...ma bucur daca te-am putut ajutahappy

3 răspunsuri:
| Daniela_8686 a răspuns:

Daca te infasori in folie de celofan si stai toata ziua o sa te alegi cu o iritatie de toata frumusetea laughing.

| Alkyda a răspuns:

Cum sa pui folie pe tine... damn i-atı un body de ala cum poarta si fetele si o sa te faca mai suplu

| djacido a răspuns:

Mi'ai inveselit seara.Multumesc big grin