| Stefan_3770 a întrebat:

Salut pun intrebarea aici deoarece numi rasp nimeni daca tin o dieta+sport(cand fac sport ma infasor in ceolofan(folie) )sunt sanse sa slabesc 3-4 kg intr'o saptamana (sport=30-45 min de bicicleta statica+ putin tras de fiare)

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mey,depinde de organism,dar nu cred ca trebuie sa te astepti la rezultate surprinzatoare,mai ales daca sti deja ca slabesti foarte greu.

Incearca sa alergi mai mult, sa iti folosesti cat mai multi muschi, sa nu mai mananci dupa ora 5 p.m. si,in timp, vei vedea rezultatele.

Oricum, renunta la ideea de a te infometa!

| NickiMinaj a răspuns:

Nu te mai infasura in nimic, o sa pierzi apa, nu strat adipos. ca sa nu mai spun ca te dezhidratezi si organismul ( hipotalamusul bata-l vina!) confunda foamea cu setea...
cel mai bine e sa faci miscare organizat, eventual in aer liber, ca tot e primavara si sa te tii de program. iti faci abonament la sala, fixezi o ora de alergat in parc si aia e. mult succes!

| Ioana2518 a răspuns:

Bai nu stiu daca slabesti asa de repede.si nu te forta, ca eu am facut-o si nu ma mai puteam ridica din pat.

| alexa6808 a răspuns:

Da e posibil!

| adi123_2132 a răspuns:

Poti sa slabesti si 5-6 kg intr-o saptamana dar dupa sa tii un regim ca sa ramai la noua greutate ca te poti ingrasa imediat dupa slabirea aceasta drastica