| Stefan_3770 a întrebat:

Salutare Este vreo problema daca stau infasurat cu folie (ceolofan)toata ziua dar fara sa sport doar ca sa ma faca putin mai suplu? daca da spuneti-mi ce asi putea sa port sa fiu putin mai suplu (sa nu se vada urat prin tricou)ceva de gen corset sau nu stiu ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

E o nebunie. Pielea ta trebuie sa respire, si efectele incapacitatii ei de a respira pot fi cit se poate de grave. De aceea cei arsi pe o suprafata mare din corp au probleme grave si putini rezista si ramin in viata.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu purta celofan pentru ca e o prostie deoarece pielea nu mai respira si poti pati ceva grav[soc sau altceva].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tii folia pe tine fara sa faci exercitii nu prea are efect ca nu transpiri atat de mult si nu elimini grasimile.Nu e nici o problema daca o porti asa dar nu ajuta atat de mult.

| mehanna2000 a răspuns:

Ai vrea un aparat relax xenton e ieftin si slabesti intr-o saptamana 3 kilograme si te tonefiaza. imi dai funda?