| Stefan_3770 a întrebat:

Salutare happy Este vreo problema daca stau infasurat cu folie (ceolofan)toata ziua dar fara sa sport doar ca sa ma faca putin mai suplu? daca da spuneti-mi ce asi putea sa port sa fiu putin mai suplu (sa nu se vada urat prin tricou)ceva de gen corset sau nu stiu ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| agentulagent a răspuns:

Cel mai bine, iei o folie de prospetime si te infasuri numai cu cateva straturi sa nu se cunoasca. Si apoi iei hainele pe tine. Iei si tu haine mai largi sa nu bata la ochi. fundita

| Alex20_8915 a răspuns:

Ai grija cu folia ca pot aparea iritatii foarte neplacute happy