| Wolfyye a întrebat:

Salutare. Fac sala si vreau sa stiu de unde pot cumpara batoane proteice si cand trebuie sa le iau, inainte sau dupa antrenament?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti ca sigur la orice sala de fitness cu aparate performante, la casa unde prezinti legitimatia.
Sau la magazine mari cu produse BIO!
La Mall gasesti iar, sigur sigurat!
Eu de obicei le luam cand terminam antrenamentele si simteam nevoia sa ma regenerez cu ceva.
Da unde am facut eu sala avea batoane proteice naturale cu 3% zahar sau indulcitori nu mai stiu excat, cu creatina... + de asta ati dadea si o limonada la 3/5 lei!
Cand i-am zis la instructor chiestea cu batoanele o zis sa nu mai iau sa merg pe cale naturala fara proteine, anabolizanti si chiestii de genu ista!
Asa ca mai bine bea o limonada rece cu gheata cu cateva lingurite de miere dupa antrenament!
Daca exista la vreo sala de unde esti!
PRO NATURAL!
Funda?