| rockvandam a întrebat:

Salutare.
Imi puteti spune va rog ce medic sa consult pentru probleme la penis.
Am 20 de ani si nu s-a dezvolt foarte mult am cam 10-11 cm in stare de erectie.Si vreau sa consult un medic, dar nu stiu la ce medic sa merg. Am avut si un accident cand am fost mic si m-am lovit rau in zona penisului. (Scuzati categoria)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu problemele sexuale pentru barbati trebuie sa te adresezi unui medic UROLOG.
La ginecologie se ocupa doar de femei.

| Donsavas a răspuns:

Crezi tu ca de la acel accident nu ti a mai crescut? Penisul tau e normal. Stii ce inseamna sa fi normal? Inseamna ca esti ca majoritatea, deci poti fi acceptat de femei.
Consulta un urolog!

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Marimea medie pentru a avea partenera ta orgas.m, este undeva intre 10-16cm. Daca ai peste 16cm, o sa devina dureros pentru partenera ta. Nu este nimic neobisnuit, este o dezvoltare normala. happy

| rockvandam explică (pentru Începătorul988):

Tot as vrea sa consult urologul, deoarece(e jaculez ) si foarte repede si am uneori dureri.

| Anon31241212 a răspuns:

Ginecolog.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Urolog.