| Sebastian_Sararu_1997 a întrebat:

In primul rand doresc tuturor un an nou fericit si plin de realizari! Doresc sa anunt lumea ca am gasit un site super fain cu produse medicale si igiena la preturi super ok(parerea mea) si as dori sa il las aici pe TPU, in speranta ca voi salva timpul cuiva! http://doctormag.ro/

Daca gasiti preturi mai bune in alte locuri, va rog sa lasati un comentariu cu site-ul!

Va multumesc :)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Preturile nu sunt deloc mici. Magazinele de tehnica medicală au preturi cu aproximativ 30-50% mai mici