| PreaFericitu a întrebat:

M-am lasat de fumat de vreo 2 saptamani.Niste sfaturi ce sa fac pentru aceste simptome : obosesc foarte repede, foarte repede laughing, simt obosit corpul mai tot timpul, ma dor oasele, picioarele.Varsta 26 ani. Ceva site cu exercitii de facut acasa etc. si orice sfat bine venit.New life big grin, vreau mai multa energie. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| vinoACASAcuMINE a răspuns:

Hei! Este normal, incearca sa gasesti alt inlocuitor pentru tigari, cum ar fi mentosane, am un prieten care proceda asa si i-a trecut intr-o luna. Exercitiile nu te prea ajuta cu asta laughing

| PreaFericitu explică (pentru vinoACASAcuMINE):

Nu am treaba cu aia....nu imi cere organismul deloc....Doar ca is "obosit" mai tot timpul.

| diana37282 a răspuns:

Pai incerca sa te odihnești cand ai timp după alerga pe unde ai posibilitatea și acasă poți face ceva exerciții de cardio cu timpul tot ceea ce faci nu va fi chiar așa de greu ca la început. Poți cauta si pe YouTube,, exerciții cardio". succes happy

| PreaFericitu explică (pentru diana37282):

Multumesc...exercitii cardio cat de mult.Momentan ma culc obosit si ma trezesc obosit laughing