| Orla a întrebat:

Salutare... nu sunt fumator dar uneori mai fumez. Si azi dupa ce am fumat parca ma doar in partea stanga amigdalita. Oare sa fie din cauza tigarilor sau o fi putin raceala????????????

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Amigdalita nu doare, e o boala. Amigdalele dor si numai din cauza racelii.