| Daniel1997 a întrebat:

Salut am varstra de 16 anii si sunt fumator de 4 ani dar astazi am reusit sa zic nu tigarilor nu mai fumez astazi mam simtit rau fata de tatal meu mi-a zis cand o sa te lasi de fumat o sa te tuc o sa beau dupa tine si mam simtit urat si astazi am zis nu tigarilor multumesc lui dumnezeu lasatiel si voi ca nu sunt bune de nimica sunt distrugerea corpului uman astea te distrug si nu-ti dai seama cum... dumnezeu sa va ajute sa va lasati

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa nu te apuci de alcool si cu femeile nu te omora ca pierzi bani de pomana, e mai folositor sa investesti bani pentru chestii care iti sant utile tie.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Felicitari.Acum apuca-te de sport.winking